Weer op kamp tijdens het Midden in de Nacht Festijn
Lachen, sporten en gezelligheid tijdens het Midden in de Nacht Festijn!
24 en 25 juni 2023, was het weer zo ver het kamp voor de jeugd. Dit jaar een gezellige opkomst met een mix aan tennis en padel spelers in de leeftijd van 8 tot 14 jaar. Onder de jeugd natuurlijk een fantastisch team met ouders en de jeugdcommissie.
Het was een super zonnig en warm weekend, rond 15.00 uur begon het park al gevuld te raken met de tentjes die iedereen had meegebracht. De middag ging van start met een kennismakingsspel zodat het ijs alvast gebroken was. Alle kinderen waren even enthousiast en hadden er super veel zin in! Dat maakt het nog gezelliger!
Na het kennismakingspel was het tijd voor wat drinken en speelden we de move up and move down op de tennisbaan en wedstrijdjes padel. Ondertussen werd door onze 'Grillmeister' de BBQ klaar gemaakt voor het avond eten. Waarbij het vele fruit en de groenten toch wel de favoriet waren.
Diverse activiteiten voor het avond programma
Na de BBQ maakten we teams gemixt van alle niveaus en leeftijd. Tijdens de zeskamp werden er diverse spellen gespeeld waar iedereen zijn kwaliteiten kon laten zien. Zeker bij het waterPong werd er een hoop gelachen en echt gestreden voor de winst! Na een hoop lachen was het tijd voor serieuze zaken. De avond speurtocht, door het volgen van de aanwijzingen en het volbrengen van de opdrachten kwam er een winnende oplossing naar voren. Nog even die marshmallow's op de BBQ voor de afsluiting en dan naar bed....
Naar bed? Echt niet als het aan de oudste meiden lag gingen we helemaal niet naar bed! Nog even een film in het clubhuis waarna iedereen rustig werd en één voor één rustig naar de tent ging. Om drie uur was het dan ook rustig op ons "tennis-padel-kampeerterrein".
Gutenmorgen Sonnenschein!
De volgende morgen hadden we een aantal vroege vogels.. de ouders en de jeugdcommissie stonden al lekker eitjes te koken en het ontbijt te verzorgen. Onder leiding van Nana Mouskouri met haar welbekende "Gutenmorgen Sonnenschein". Ontwaakten onze nachtbrakers uit de tentjes. In plaats van een ochtend gymnastiek speelden we een rondje om de wereld op de tennisbaan waarna iedereen aan de ontbijttafel plofte.
Traditioneel sluiten we dit festijn af met een ware prijsuitreiking. Zo deelde we dit jaar trofeeën uit voor Tortel en Duifje de twee jongste van het gezelschap die elkaar helemaal gevonden hadden dit weekend. Hadden we de; hardste gil, je moeder heet Henk troffee, beste marshmallow draaier en ga zo maar door.
En dan zit het er weer op, de tentjes werden afgebroken en iedereen vertrekt weer naar huis. Alsof er niks gebeurd is op het terrein, maakt TPV Pim Mulier zich klaar voor het Open Toernooi 2023!
Alle kids en helpende ouders super leuk dat jullie er waren en tot volgend jaar!
Bekijk via de QR code op onze Instagram pagina de leuke reel!


